Sklep z produktami greckimi

Czym się zajmujemy?

W naszym sklepie greckim znajdziecie między innymi przysmaki greckie, oliwy greckie, przyprawy greckie. Są to wyselekcjonowane produkty pochodzące z najlepszych greckich upraw.

Klienci uwielbiają kuchnię tego kraju ze względu na uniwersalność dań oraz niepowtarzalny smak, a to za sprawą przypraw, które także dostępne są w naszym sklepie.

Oferujemy szeroki wybór najlepszej greckiej oliwy sprowadzanej prosto z Grecji! Klienci szczególnie cenią sobie jej świeży smak i działanie przeciwutleniające. Sprawdźcie także greckie oliwy smakowe z dodatkiem na przykład chili, bazylii, oregano.

Czy wiesz, że...

Tradycyjny sposób zbioru oliwek polega na potrząsaniu drzewem

Pierwszym ważnym krokiem w produkcji oliwy jest tradycyjne zebranie oliwek z drzewa. Jeżeli jednak do wyłapywania spadających oliwek nie zostanie użyta żadna siatka, będą one potłuczone a w efekcie uzyskana zostanie oliwa o niższej jakości.

„Kochamy to, co robimy, sposób, w jaki to robimy i zaangażowanych w to ludzi”

Katarzyna S.

Witajcie w naszym sklepie internetowym, który powstał przez prawdziwych miłośników autentycznej greckiej kuchni!

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do wspólnego odkrywania smaków Grecji, bez konieczności opuszczania własnego domu.

Nasza pasja do greckiej żywności i kultury przyczyniła się do powstania tego miejsca, gdzie możecie znaleźć szeroki wybór produktów, które przeniosą Was w podróż po greckich smakach.